Atrakcje

Atrakcje na terenie posiadłości

Własne boiska, tarasy, plaże , akweny, altanki grilowe, plac zabaw i wiele innych.

Sport

Dla lubiących aktywny wypoczynek przygotowaliśmy boisko do siatkówki plażowej,  stół pingpongowy, bilard, profesjonalną bieżnię, rower domowy i inne ....

Ponadto w okolicy są piękne lasy po których można się wspaniale realaksować jeżdżąc na rowerach lub spacerować. Dookoła jeziora jest trasa rowerowa o długości 25km.

Biesiadowanie

Dla lubiących kiełbaski prosto z ognia specjalne, bezpieczne ognisko. Dla bardziej wymagających lubiących przy grillu pograć w karty specjalna altanka z wiszącym nad stołem grillem z ręcznie regulowaną wysokością – miejsce to jest ulubione na długie wieczorne, ciepłe wieczory. 

Indywidualny relaks

Chcesz w ciszy poczytać książkę i się poopalać – mamy leżaki, bujane huśtawki, z których można skorzystać odpoczywając na tarasie, plaży czy ten trawiastym zboczu naszego wewnętrznego stawiku.

Prywatny pomost nad jeziorem

Posiadamy prywatny pomost z przystania na nasz sprzęt pływający Łódź rybacką, dwa rowerki wodne i  słynna platfirmę pływającą ( bardzo stabilną i bezpieczną dla tych, którzy boją się bujania na fali :) ) Przygotowane specjalne miejsca dla wędkarzy i ich sprzętu.