Nasz dom

Willa znajduje się na Mazurach a jej bogate wyposażenie ma wysoki standard. W skład obiektu wchodzą; dom o powierzchni użytkowej 350m2, posesja o powierzchni ok. 1ha, prywatne molo nad jeziorem Wałpusz z przystanią dla sprzętu pływającego. Wynajmując nasz obiekt, otrzymujecie Państwo wszystko to do wyłącznej dyspozycji na cały okres najmu.

Dzięki bogatemu wyposażeniu, gwarantujemy udany wypoczynek nawet dla najbardziej wymagajacych.Wszyscy wiemy, że wypoczynek na Mazurach daje gwarancję szybkiej regeneracji organizmu. Wiemy również, że weekend na Mazurach to dużo więcej niż weekend w mieście. Szczególnie, że wypoczywamy nad dużym jeziorem w otoczeniu lasów iglasych. 

Wnętrza

Willa wybudowany jest z drewna świerkowego, przywiezionego z Tatr, na ogrodzonej,  ładnie uformowanej działce, o powierzchni ok.1 ha na której znajduje się staw z własną plażą nad wewnętrznym stawikiem, dla małych dzieci. Usytuowanie domu, daje intymność, ponieważ z tarasu widać tylko piękny, dziki krajobraz.

Parter

Na parterze znajdują się dwie sypialnie z łóżkami małżeńskimi z łazienką i toaletą. Rozkład pomieszczeń Willi znajduje się na stronie w zakładce "Galeria". Ponadto do dyspozycji jest duży, odkryty do dachu salon o powierzchni ok. 100m kw., otwarta kuchnia ze spiżarnią i dużą otwartą jadalnią. Część wypoczynkowa salonu wyposarzona jest w telewizor LCD 46 cali z kinem domowym oraz systemem nagłośnienia tarasu. Można tu również zabawić się w Karaoke.  Salon połączony jest z nasłonecznionym tarasem o powierzchni 45m kw. Na tarasie znajduje się duży grill wbudowany w komin budynku. 

Sala rekreacji

Sala rekeacyjna dzieli się na salon bilardowy, saunę fińską i salę stołu pingpongowego. W pomieszczeniach tych znajduje się oryginalny 9 stopowy stół bilardowy, sauna fińska i parowa, profesjonalna bieżnia, rower pokojowy, wiosła sportowe, stół do tenisa i inne atrakcję.

Piętro

Pomieszczenia na piętrze połączone są piękną antresolą z widokiem na salon oraz jadalnię z kuchnia. Na górze znajdują się trzy sypialnie z pojedynczymi łóżkami oraz salon łazienkowy z wanną.